Nacházíte se zde: Úvod Zápisník 2006

2006

Milena Jesenská

24. 1. 2006

Dnes by měla svátek novinářka, přítelkyně Franze Kafky, Milena Jesenská. A symbolicky právě dnes jsem měla možnost poznat jejího vnuka Martina Černého.

Více

Jan Kačer

19. 1. 2006

Jan Kačer je stále velmi pilný pán. Proto mu dnes mohla jeho dávná a krásná kolegyně Jana Brejchová pokřtít už druhou knížku, nazvanou Mírnou oklikou.

Více

Zuzana Vejvodová

18. 1. 2006

V kavárně Louvru jsem si povídala s mladou herečkou Zuzanou Vejvodovou, kterou můžete vidět hrát v Divadle Na Fidlovačce a vloni v létě byla na Pražském Hradě mj. velmi originální Julií v Shakespearově slavném příběhu o tragické lásce Romea a Julie.

Více

Zuzana Krónerová

17. 1. 2006


Znáte Galerii a Teatr Černá Labuť? Je v Praze hned vedle stařičké Bílé Labutě v posledním patře moderního domu.

Více

Ludvík Hess

12. 1. 2006

Ludvík Hess je známý chovatel koní, ale také milovník poezie a žen. Sešli jsme se v jedné podolské hospodě nad dršťkovou polívkou a vyprávěli si o Mileně Jesenské a její zvláštní dceři Honze. Možná z toho bude zajímavý materiál. Ludvík mě v nestřežené chvíli vyfotografoval a cosi o mně napsal na svých stránkách. Klikněte si na www.hess.cz.

Více

Blanka Matragi

11. 1. 2006

blanka kovaříková


Jenom na pár dnů přijela módní návrhářka Blanka Matragi do Prahy, aby tu zkoukla obtahy své vzpomínkové knížky a objednala podrobnosti kolem podzimní velkolepé akce, kterou pro své obdivovatele chystá.

Více

Nahoru