Nacházíte se zde: Úvod Zápisník 2006 Činoherní klub

Činoherní klub

27. 2. 2006

V Činoherním klubu se opožděně křtila publikace k jeho čtyřicátinám. Podvečerem provázel Míša Pavlata a nakonec pozval na podium všechny, kteří s tímto divadlem měli něco společného. Měl štěstí, že se všichni nedostavili, jinak by jeviště zřejmě ten nápor nevydrželo. Nicméně přišel i Václav Havel a také třeba Jiří Zahajský, který se jinak kvůli své nemoci nikde neobjevuje. Na akci zcela chyběli mladší členové (Ondřej Vetchý či Ivana Chýlková). Asi měli jinou práci...O pár hodin dřív v divadle Broadway předváděli aktéři muzikálu Ginger a Fred, který má premiéru 3.3. , krásné kostýmy, které jim navrhla Irena Greifová. Dalibor Gondík a Pavel Vítek si to jako moderátoři v parukách velmi užívali a Božidara Turzonovová jako hlavní hvězda představení se skromně usmívala a vysílala sugestivní pohledy do hlediště, což je dar většiny silně krátkozrakých. Škoda, že tuto skvělou slovenskou herečku nevídáme v Praze častěji.

Činoherní klub

Podvečerem provázel Míša Pavlata a nakonec pozval na podium všechny, kteří s tímto divadlem měli něco společného. Měl štěstí, že se všichni nedostavili, jinak by jeviště zřejmě ten nápor nevydrželo. Nicméně přišel i Václav Havel a také třeba Jiří Zahajský, který se jinak kvůli své nemoci nikde neobjevuje. Na akci zcela chyběli mladší členové (Ondřej Vetchý či Ivana Chýlková). Asi měli jinou práci...

O pár hodin dřív v divadle Broadway předváděli aktéři muzikálu Ginger a Fred, který má premiéru 3.3. , krásné kostýmy, které jim navrhla Irena Greifová. Dalibor Gondík a Pavel Vítek si to jako moderátoři v parukách velmi užívali a Božidara Turzonovová jako hlavní hvězda představení se skromně usmívala a vysílala sugestivní pohledy do hlediště, což je dar většiny silně krátkozrakých. Škoda, že tuto skvělou slovenskou herečku nevídáme v Praze častěji.

Zpět na přehled

Nahoru