Nacházíte se zde: Úvod Zápisník 2015

2015

Zdeněk Mahler vzpomíná

5. 12. 2015

Zdeněk Mahler je muž, před kterým smekám, byť klobouky příliš často nenosím. Spojuje nás jedna osobnost - nakladatel . Byl prvním nakladatelem, který mi zcela vážně nabídl, abych u něj vydala knížku. Jenže já tehdy ještě ze zbabělosti odmítla.

Více

Poslední aristokratka

3. 12. 2015

Již 7. prosince bude mít premiéru komedie Poslední aristokratka, dramatizace bestselleru Evžena Bočka o návratu Marie Kostkové z Kostky z emigrace na zámek.

Více

Krásné Vánoce s Karlem Zemanem

2. 12. 2015

U geniálních lidí jako byl režisér Karel Zeman vlastně ani tak nezáleží na tom, jestli jsou ještě mezi námi, protože i po smrti pokračuje jejich dílo, žije si dál svůj život a rozdává radost.

Více

Můj milý deníčku

1. 12. 2015

S blížícími se Vánocemi přibývá křtů a dalších společenských akcí. Ta dnešní v Café café v Rytířské ulici, oblíbeném podniku celebrit, byla však přece jen trochu jiná.

Více

Sára Saudková píšící

29. 11. 2015

Sára Saudková vstoupila před lety do povědomí jako ta dlouhá štíhlá mladá zrzka vedle postavou drobného fotografa a známého svůdce žen Jana Saudka. Brzy se z ní stala mediální hvězda a posléze i fotografka.

Více

Tak je to za námi

29. 11. 2015

Je zajímavé, jak se dá vyšponovat napětí mezi lidmi několika příspěvky na internetu, kde se v posledních dnech spekulovalo o případné účasti Karla Gotta na dnešním vyhlášení Slavíků.

Více

Mimoni jsou všude!

26. 11. 2015

Před dvěma dny jsem se vrátila z cesty po Divokém západě a můžu potvrdit, že všude jsou Mimoni! Při procházkách hollywoodským zábavním parkem Universal Studios na ně narazíte na každém rohu.

Více

Křtili jsme Lásky za oponou

26. 11. 2015

V dejvickém restaurantu Mirellie se dnes křtila má dvanáctá knížka Lásky za oponou. Akce se příjemně propojila i se křtem nového kalendáře nadace Mathilda. 

Více

Marta Davouze (nejen) o sobě

10. 11. 2015

Jak čas běží, jméno Vladimíra Železného, někdejšího ředitele TV NOVA, pomalu upadá v zapomnění, kdežto jeho bývalá žena Marta Davouze o sobě naopak dává pěkně vědět.

Více

Luba Skořepová pokřtila kuchařku

9. 11. 2015

Zdá se, že je na tom Luba Skořepová (92) po těžké nemoci a dlouhé rehabilitaci zase o něco líp. Alespoň na dnešním křtu Maminčiny kuchařky vypadala dobře a sršela dobrou náladou.

Více

Nahoru