Nacházíte se zde: Úvod Zápisník 2024 Povídání o první republice na OK TV

Povídání o první republice na OK TV

Být u začátku něčeho nového, to je vždycky prima.
Povídání o první republice na OK TV

Pamatuji si, jak příjemná byla atmosféra v rodících se Národních listech v roce 1992 nebo v novém deníku Noviny. Dnes se mi poštěstilo, že jsem byla pozvaná do nové televize, o níž se vše dozvíte na https://www.oktv.cz/

Pozval mě do ní René Kekely, jenž je součástí týmu, a ujala se mě moderátorská dvojice Bára Mottlová a Vojta Sklenář. Bára mi kladla otázky s velkým zaujetím pro první republiku, protože sama hraje v úžasném představení Lída Baarová a ta druhá, kde se převtěluje do tehdejší femme fatale, a její osud si musela dobře nastudovat...Také jedna z jejích otázek zněla - kdybych si měla vybrat, tak Adina Mandlová nebo Lída Baarová? Bavili jsme se ale především o mé nové knížce Návštěvy domů slavných a musím říct, že rozhovor utekl tak rychle, že mi skoro bylo líto, že už skončil. To se mi moc často nestává.

Přikládám fotky se všemi dnešními aktéry, k nimž patřila kromě zmíněných ještě Simona Miková a Eva Decastelo, která se právě chystala před kameru, ale stihly jsme se pozdravit, a přeju OK TV, aby se jí dařilo.

Zpět na přehled

Fotogalerie

Nahoru