Nacházíte se zde: Úvod Zápisník 2020 Evelyna se vrací

Evelyna se vrací

Myslím, že od režiséra Jaroslava Foita to byl dobrý nápad obsadit do dalšího dílu krimi seriálu Polda Evelynu Steimarovou.
Evelyna se vrací

Na obrazovkách ji vídáme málo. Tady se ale FTV Prima podařil husarský kousek: Evelyna dostala roli bývalé ochotnické herečky, která žije v domově důchodců, kde  se připlete ke krádeži. Díky tomu se začne rozplétat případ vraždy soukromého detektiva a zvídavá starší dáma dopomůže Davidu Matáskovi a Vladimíru Polívkovi k jeho vyřešení.  

Díky natáčení se tak Evelyna Steimarová mohla setkat se svým nevlastním synem Vladimírem Polívkou. „Vladimíra znám od narození. Viděla jsem ho dokonce dřív než jeho tatínek Bolek. Jako miminko jsem ho držela v náručí, a teď přede mnou stál chlap. Docela jsem před ním měla trému, je to přece jen krásnej chlap. Samozřejmě, že ho znám, vídáme se, ale tady to bylo trochu jiné. Radost jsem měla i z Davida Matáska. Byla s nimi moc krásná práce,“ prozradila herečka. „Jsem ráda, že konečně přišel někdo na to, že už bych měla hrát staré báby. Helena je bývalá ochotnická herečka, tak jsme s maskérkou přemýšlely, jak na ni. Nakonec jsme si řekly, že půjde bez make-upu. Prostě tak, jak vypadám, jsem šla točit.“

Na čb fotografii maminka Evelyny Jiřina Steimarová v roce 1968 v seriálu Hříšní lidé města pražského /po borku Roberta Vrchoty/. Podobou se matka s dcerou nezapře, viďte?

P.S.: Díl se natáčel nedaleko Prahy v Nemocnici Měšice u Prahy, v bývalém zámku hraběte Nostice.

Zpět na přehled

Nahoru