Nacházíte se zde: Úvod Texty Herci

Herci

Libuše Šafránková

20. 5. 2017


Libuše Šafránková:


„Vyzkoušela jsem si snad celou zoologickou zahradu“


K životnímu jubileu herečky Libuše Šafránkové (*7.6.1953), která si od dob natočení filmu Tři oříšky pro Popelku zahrála nejrůznější pohádkové bytosti, připravilo vydavatelství Supraphon originální dárek.

Více

Jiřina Švorcová

20. 5. 2017

Herečka funkcionářka


Byla to moc fajn holkanež se začala věnovat politice, prohlásila o Jiřině Švorcové před časem Kamila Moučková a ten citát, jako by vyjadřoval vše.

Více

Tereza Kostková

20. 5. 2017

Chtěla bych vyřezat betlém


Bezpečně ji poznáte podle barevného a sytého smíchu. Tereza Kostková je energická „třicítka“, plná touhy ještě toho hodně vyzkoušet. Dost toho ale už i dokázala.

Více

Milena Dvorská

20. 5. 2017

Chyběla mi ctižádost


Všichni ji znají jako upřímnou Marušku z pohádky Byl jednou jeden král, která trvá na tom, že svého otce miluje jako sůl. Na svých názorech lpěla Milena Dvorská i ve svém soukromém životě.

Více

Jiří Zahajský

20. 5. 2017

Ve znamení Kozoroha


Inspektor Trachta z komedie Rozpuštěný a vypuštěný kráčí důstojně Nerudovkou a jeho kroky mimoděk zamíří do domu, kde bude o pár let později jeho představitel Jiří Zahajský žít s Janou Brejchovou.

Více

Kateřina Macháčková

20. 5. 2017

Neviditelné pouto


Kateřina Macháčková oslavila 30. listopadu 2009 kulaté narozeniny, ale její věk jí stejně nikdo nevěří. Právě píše druhou knihu o svém otci a přemýšlí, co dělal, když mu bylo šedesát.

Více

Antonie Nedošinská

20. 5. 2017

Nejlepší filmová maminka


Kdybychom vypsali soutěž o nejoblíbenější maminku českého filmu, je dost pravděpodobné, že by ji vyhrála Antonie Nedošinská.

Více

Bára Munzarová

20. 5. 2017

Bára Munzarová: Můj otec je skvělý i v roli dědečka


S útrpným pohledem pozorovala Bára Munzarová své rodiče, když si stěžovali na nevýhody hereckého povolání. O to větší šok zažili, když se o pár let později vydala v jejich šlépějích.

Více

Klára Issová

20. 5. 2017

Klára Issová hrála v amerických filmech, ale nejraději má ty české.

Více

Marián Labuda: Jsem úkryt pro melodii

20. 5. 2017

Marián Labuda hraje v současné době ve dvou českých filmech. Jako obchodník Walden zdobí Menzelův film Obsluhoval jsem anglického krále a jako netypický Cikán exceluje po boku Bolka Polívky ve filmu Roming.

Více

Nahoru